Duben 2008

Jsem zpět

30. dubna 2008 v 14:31 → My NeWs
AHOJÍK!!!!!!!!!!!!!!!
Musím říct, že to v Osvětimy bylo dost hustý, ale naštěstí jsem to zvládla asi kvůli tomu, že jsem tak byla trochu připravená, co mě čeká!!!Bylo mi líto všech lidí, co tam zahynuli, ale nejvíce mě trápily osudy malích dětí!!!Fakt nikdy nepochopím, jak mohli lidi zabíjet lidi!!!Vlatně to ani nebyli lidi, protože normální člověk by nic takového neuděla!!!Ve škole jsme se vůbec dneska neučili dali nám klid když jsme se vrátili tak pozdě a klidně jsme mohli v hodině spát!!!Fakt bomba tohle jsem nikdy nezažila!!!Učitelé na nás byli hodní, když jsme byli tak unavení, byla to paráda!!!Tohle byla vlastně moje poslední exkurze(výlet) na základní škole!!!
PRO SB:Nevím, kdy se u vás zastavím na blog- dneska jsem unavená, zítra jdu na Májovou pouť, v pátek jedu pryč(máme ředitelské), v sobotu se teprve vrátím a v neděli se na sto procent zastavím!!!!
MOC SE VÁM OMLOUVÁM, ALE NEBOJTE NEZAPOMENU NA VÁS!!!
JINAK VŠEM CHCI PODĚKOVAT ZA HLASY A JINAK VÁS CHCI POPROSIT HLASUJTE DÁL!!!
MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC DÍKY!!!!!!!
Zatím se mějte krásně!!!!Brzy ZDAREC!!!!!!!!!!!

Jsem ve finále!!!

28. dubna 2008 v 17:12 | Já-Werda |  → DŮŮŮŮŮLEŽITÉ
ČAUKY!!!
Normálně jsem ve finále v SONB!!!A proto vás moc prosím hlasujte pro mě!!!PISEJTE KOLIKÁTÉ TO BYLY HLASY A PŘEDEM MOC MOC MOC DĚKUJU!!!!!!!!!!!!!!!
JE TO FINÁLE A PROHRÁVÁM TAKŽE MI DOUFÁM POMŮŽETE ABYCH VYHRÁLA!!!!
DĚKUJU MĚJTE SE NÁDHERNĚ PÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Aerobik soutěž

28. dubna 2008 v 16:59 | Já-Werda |  → My NeWs
ACHOOOOOJTE!!!
Včera jsem se na blog vůbec nedostala jela jsem totiž ráno na aerobickou soutěž a vrátila jsem se večer a dost unavená!!!
Pohár našemu týmu unikl o fous!!!Ale nevadí!!!
Byli jsme totiž druzí ze čtyř!!!Sem byla spokojená!!!
Minulý týden jsme byli první takže nemůžeme pořád vyhrávat!!!
Ale i tak to byl skvělý den!!!Bezva zážitek a spousta skvělých skladeb!!!

Zbrklost

26. dubna 2008 v 14:58 | Já-Werda |  → Příběhy
Rozmýšlela se,jestli má skočit.Už ji nebavilo poslouchat rady a hádky rodičů vůči jejímu prospěchu ve škole.Byla na učení levá.Věděla to.Měla skočit už dávno.Vrchol byla facka od její matky za utajenou trojku z matiky-vžďyť přece..nikdy jí ještě maminka neuhodila!
Sbalila si věci a ráno nesměle utěkla z domova.Dostala se až sem.Na most.
Babička jí vždycky říkala,že pro rodiče je nejhorší,když se dítě zabije.A proč?ptala se jí.
No přeci proto,že rodiče dítě vypiplají a to si pak vezme život.Teď si na rozhovor vzpomněla.Přemýšlela nad tou těžkou volbou.V hlavě jí utkvěli slova babičky:
..pro rodiče je nejhorší,když se dítě zabije..
Hlava jí třeštila a pálili jí slzy sebelítosti.Ovanul jí prudký vítr a ona se zapotácela.
Málem měla to trápení za sebou.Málem.Styděla se nad tím,jak rychle se snažila nabrat rovnováhu.Chce snad skočit nebo ne?!
Před očima najednou viděla plačící mámu a tátu.Táta říká něco o tom,že na ní neměl řvát..je to jeho vina.Ano!Chtěla,aby hodně trpěli!Rozhodla se.Skočila.Během pádu si uvědomila,že už nikdy neuvidí babičku,maminku,tatínka,že už nikdy neuvidí nikoho..
Ale tohle přece nechtěla..pozdě..

Co je to milovat ?

26. dubna 2008 v 14:54 | Já-Werda |  → Příběhy
Milovat! Proč tak často užíváme tohoto slova, aniž bychom si dokázali představit či uvědomit co vlastně znamená? Naše neznalost ostatní zraňuje. Není to jen něco víc než mít rád. Je to cit, který nikdo nedokáže přesně popsat. Každý si pod tím představí trošku něco jiného.
V tom je právě kámen úrazu. Jeden si myslí, že milovat je odevzdat se druhému člověku, věřit mu, dát mu svou duši, své tělo, svůj čas a být za to rád. Nikdy jej nezradit.
Přitom druhý věří v něco jiného a říká: "Miluji tě". Kde je tedy pravda?
Co je ideál slova milovat... Lásku dávat a hodně za ni získávat, říci tomu druhému co k němu opravdu cítíte, než bude pozdě. I kdyby se celý svět k tobě otočil zády, musíš vydržet a stát se svojí láskou. Protože láska je ta největší bolest na světě, ale zároveň ten nejnádhernější pocit, že jsi milován.
Láska je to nejkrásnější, co člověk muže získat, láska je to nejkrutější, co muže člověk ztratit. Proto hledej všude, projdi svět křížem krážem a ptej se jen na lásku! Až ji najdeš, tak si ji braň a hlídej jak nejlíp umíš... protože ztratit ji dokáže každý, ale jen málokdo ji dokáže ubránit.
Nikdy nezapomeň na svou lásku, i když si říkáš, že na ni stále myslíš. Dříve než v pokušení koukneš po jiné, zamysli se, co ve své lásce všechno máš a co vše riskuješ. Nezahazuj cit, který by ti vydržel na věky, pro jeden krátký okamžik.

Bílý a černý anděl

26. dubna 2008 v 14:48 | Já-Werda |  → Příběhy
Stojí na okraji propasti. Propasti, do které může spadnout. Propasti, z níž není návratu. Vedle ní stojí dva andělé. Černý a Bílý. Ten bílý anděl, s očima modrýma jak letní nebe, vlasy barvy slunce a úsměvem, jež s sebou nese smíření, jí otvírá svou vřelou náruč a nabízí jí konec utrpení a spokojenost. Láká jí úsměvem do své náruče plné světla. Ona ví, že s ním jí bude dobře, že zapomene a bude šťastná. Dívá se mu do očí a touží po tom být šťastná. Podívá se vedle sebe a vidí tam stát toho Černého anděla. Dívá se na ní smutnýma černýma očima. Havraní vlasy mu poletují ve větru kolem bledého obličeje bez úsměvu. Černá křídla noci jí nahánějí strach. Ten anděl k ní beze slova vztáhne ruku. Jak se má rozhodnout? V očích černého anděla vidí slzy. Slzy, které nikdy neoschnou. Na jeho zápěstí vidí rány, které se nikdy nezhojí. Je bledý a špinavý. To Bílý anděl je krásný a čistý, k němu chce jít. Proč ale cítí, že by měla odejít s tím černým andělem. Čeká jí těžká volba. Cítí bolest v srdci pro toho, kdo jí zradil. Pro člověka, který byl pro ni víc než její život. Dala mu vše i samu sebe. Nenávidí jeho i sama sebe. Cítí, jak moc chce od toho všeho pryč, natáhne ruku k Bílému andělovi. Ohlédne se a vidí, jak Černý anděl pláče a pořád k ní vztahuje ruku. Ta křehká dlaň se třese a doufá, že ji ona uchopí. Nevydrží se koukat na nešťastného anděla a vrhne se mu do náručí. Černá křídla ji zahalí, ona cítí, že ten anděl sdílí její bolest. Pláč jí tak vyčerpal, že usnula.
Otevřela oči a oslepilo jí ostré světlo. Neví, kde je. Vzpomíná si jen na žiletku a bolest v srdci. Na vanu plnou krve a na jeho hlas. Na zápěstí má bílé obvazy a celé její tělo je těžké a bolavé. Nemůže skoro dýchat. Přežila díky černému andělovi.
Dnes stojí u okna a dívá se do noci. To temné nebe jí připomíná andělská křídla. Nebyl to její čas, neměla zemřít a ten anděl to věděl. Ukázal jí, že on udělal tu chybu a odešel. Ona teď ví, kde je její místo. Ví, jaké má poslání."Paní doktorko... Dívka 19 let pokus o sebevraždu." "Hned jsem tam!" Přehodí přes ramena bílý plášť a pospíchá dlouhou nemocniční chodbou. Myslí jen na svou práci a doufá, že si ona dívka vybere černého.
ZDROJ:Zde !!!

Petr

26. dubna 2008 v 14:45 | Já-Werda |  → Příběhy
URČITĚ PŘEČTI!!!!!
Jednou v zimě mě parta vytáhla na naši oblíbenou chatu. Pokaždé se nás tam sejde tak patnáct, ale dnes tam byl ještě jeden človíček, kterého jsem jetšě nikdy neviděla. Když mi ho kamarád představoval, byla jsem malinko mimo. Byl to ten nejkrásnější kluk, jakého jsem kdy viděla! Byl vysoký, nádherně snědý a byl roztomile miloučký. Měl smaragdově zelené oči, hnědé vlasy a jeho krásnou tvář zdokonaloval úsměv, který mizel jen vyjímečně.
Po společně stráveném týdnu jsme se natolik zblížili, že se z nás stala nerozlučná dvojka a každý nám naši lásku záviděl. Šílelo po něm sice hodně holek, ale on měl mě a já zase jeho.
Pokaždé, když jsme se měli setkat, měl pro mě nějakou drobnost, ať už moje oblíbená lízátka nebo gumové medvídky. Prožili jsme spolu dva roky, které byly nejkrásnější v mém životě. Jezdili jsme se s partou koupat, sjížděli řeky, stanovali jsme, kde se dalo, trávili celé dny povídáním nebo v sedle koní a společně odhalovali kouzla lásky.
Jednoho dne jsem na něj čekala na našem oblíbeném místě. Přijel jako vždy a záhadně se uculoval. Po chvilce přede mě poklekl a vyznal mi lásku: ,,Lásko moje, jsi ta nejúžasnější holka, co znám a to nejlepší, co mě mohlo kdy potkat. Nechci tě nikdy ztratit a chci být už jen navždy s tebou." Pak mi vtisk do ruky malou krabičku, ve které byl překrásný prstýnek. Nezmohla jsem se ani na slovo a v očích se mi třpytily slzy dojetí a nesmírné lásky. Se slovy ,,miluji tě" jsme se rozloučili a on odjel.
Byla jsem moc šťastná, ale ještě ten den mi volala jeho sestra, že moje láska havarovala na motorce. Byl to pro mě šok, protože Péťa nehodu nepřežil! Zhroutila jsem se a špatně se z toho dostávala.
Nakonec jsem se naučila žít i bez něj, ale je to hrozně těžké. Navždy mi ho bude připomínat nádherný prstýnek, který jsem dostala v době naší největší lásky....
ZDROJ:Zde !!!

Štěstí,náhoda nebo osud ?

26. dubna 2008 v 14:40 → Příběhy
Bylo příšerné vedro. S kamarádkama jsem chodili po obchodech a vybírali si, co si vezmeme na sobotní párty. Po půl hodině už měli všechny krásné večerní šaty koupené, jenom já ne,,, jako by mi osud nepřál, na tu párty jít!! Ale já to nevzdávala a hledala dál.. Po dlouhém hledání jsem objevila ve městě nějaký obchod, který sem ještě nikdy neviděla.. Nikdy dřív tu nebyl.... nebo jsme si ho alespoň nikdy dřív nevšimli..! Před vstupem jsem řekla: ,, Jsem si jistá, že v tomhle obchodě své šaty seženu." Nevím proč, ale byla jsem přesvědčená, že tenhle obchod je moje velká naděje.! A opravdu, šatů jsem si vyzkoušela snad tisíce a všechny mi byli :).. Když už konečně nastala sobota večer, najednou, jakoby mi něco říkalo, ať nikam nejezdím... ať zůstanu doma. Zrovna zazvonil zvonek u mých domovních dvěří. Byli to přátelé my říct, že už se jede. Rychle jsem se oblékla, učesala, namalovala a seběhla rychle schody. Už jsem stála u auta, když se mi před očima promítli určité chvíle v mém životě. Ale já jako by nic jsem udělala další krok směrem k auto. Najednou jsem měla před očima autonehodu. Něco mě varovalo, abych nikam nejela. Věřila jsem na tyhle věci a měla strach. Raději jsem odmítla na párty jet. Byla jsem z toho všeho tak vyděšená. Doma mě moc mrzelo, že jsem nejela, protože jsem věděla, že na té párty má být i můj idol. A teď jsem promeškala třeba svojí velkou životní příležitost. Po hodině mi někdo zazvonil opět na zvonek..! ,, Že by to byli přátelé? že by se tak brzo vrátili domu?" Ale ne, těsně za naším prahem stála policie. Vůbec jsem netušila co se děje. Oznámili mi, že mí přátelé měli autonehodu. Dostali se z toho jenom zázrakem. Všichni leží v nemocnici. Při jízdě na auto spadl velký strom. Kdyby ale někdo seděl vepředu vedle řidiče, nepřežil by to....a tam jsem měla sedět já.......
ZDROJ:Zde !!!

Různé

26. dubna 2008 v 14:30 → Příběhy
Trápení
Měla jsi ho ráda, měl tě rád. Teď má jinou, tak jí to přej a řekni jí, že lepšího si už nemohla přát, i když bys ho měla nejraději. To on se takto rozhodl.
Měla jsi ho ráda, měl tě rád. Teď už tu vaše láska není. Zmizela jako sluníčko při západu. Teď tu nic není. On teď má jinou, nic si nenalhávej. Moc tě to trápí, vím to, také jsem to zažila... Avšak určitě tě miloval, byla jsi mu něčím, co si ani teď nedá vzít. Mohl možná s tebou všechno mít, ale teď již nic víc. je tak těžké neplakat, když se ti slzy derou do očí. Měla jsi ho ráda, měl tě rád. Teď už se možná ani neotočí, aby ho to také nebolelo. Nikdy na tebe nemůže zapomenout, ať se stalo cokoliv. Přála sis, aby ti byl věrný a miloval tě, to však nyní končí. Ale netrap se, vždy je tu nějaký smysl života a hlavně naděje, pro kterou se musí žít... Měla jsi ho ráda, měl tě rád a to je snad víc, než pouhé nic! Pamatuj!
Láska
Víš, co znamená milovat?
To znamená mít rád a strašně o něj (o ni) stát. Nenechat si o něm (o ni) nic namlouvat, i to nejdražší mu (ji) dát, to vše znamená milovat. Milovat můžeš jednoho (jednu), jen jemu (ji) srdce dát, jen pro něho (pro ni) všechno udělat, vše, co máš, mu (ji) darovat. Darovat srdce, úsměv, život svůj jenom svému milému (své milé) a stát s ním (s ní) stůj co stůj...
ZDROJ:Zde !!!

Láska a smrt

26. dubna 2008 v 14:22 | Já-Werda |  → Příběhy
Stojí za to, abyste si ho přečetli!!!!
Je sychravé podzimní odpoledne, ulicemi plynou davy nevšímavých, ustaraných a tak neskutečně monotónních lidských postav. Všechny jsou zabrány do svých vlastních starostí všedního, ničím nezajímavého dne. Nikdo si nevšimne dívky kráčející středem té živé masy. Dívky s nepřítomnýma, uplakanýma očima. Nikdo se na chvíli nevytrhne z každodenního stereotypu. Nikdo se nezeptá, zda nepotřebuje pomoci, zda je vše v pořádku. Dívka bezmyšlenkovitě kráčí ulicemi. Už není schopna přemýšlet, ne, teď už ne. Její mysl zůstala na té křižovatce. Stále před očima vidí jeho krásné modré oči a nádherně tvarované rty, jak se s ní ač nerady, pro dnešek loučí a zároveň slibují další krásné zážitky. Ani jeden však ještě netuší, že je to naposled. Naposled v tomto životě. Naposled v tomto světě. Naposled co se mohou vzájemně podívat do očí a říct si ta dvě magická slůvka. "Miluji tě" řekne mladík a jeho tvář se rozzáří v láskyplném úsměvu. "Však já tebe taky" odpoví skoro rutinně dívka. Kdyby jen tehdy tušila. Auto se pomalu rozjíždí. Dívka odchází směrem k nedalekému domu. Už zavírá domovní dveře. Najednou uslyší strašnou ránu, zvuk rozbitého skla a nepřetržitý zvuk klaksonu. " Tome néééééé!!! Doběhne na křižovatku, kde už se tvoří hlouček všudypřítomných čumilů. "Zavolejte někdo záchranku, prosím rychle! Tome no tak prober se, prosím! Už je pozdě, mladík už nevnímá všechno to dění kolem něho. Nevnímá marné snažení záchranářů o jeho život. Nevnímá slzy své milované. Dívka stojí na rohu křižovatky a dívá se za černou dodávkou. Zhroutil se jí život. Chtěla mu toho tolik říct, jak moc s ním byla šťastná, jak milovala jeho velké hnědé oči, krásné rty, jeho bezchybnou povahu. Proč jen se to muselo stát, proč nám?! Miluji tě, Tome! Dívka prošla snad už celé město, už nemůže přemýšlet, nejde to! Najednou se ale znovu ocitla na té křižovatce. Tady. Tady se to stalo. Tady se jí zhroutil celý svět! Ale za okamžik budou zase spolu, pomylela si... "MILUJI TĚ" vykřikla dívka a vstoupila do silnice...

Pro Martinku

26. dubna 2008 v 13:40 → Růůůůzné

Pro Martinku k narozeninám!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VŠE NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tady máš ode mě dárečky!!!
www.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws
www.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws
Generate Your Own Glitter Graphics at GlitterYourWay.com

Pink-Trouble

26. dubna 2008 v 13:09 | Já-Werda |  → Videoklipy
Skvělá písnička!!!!

Benjamin McKenzie-photoshooty

26. dubna 2008 v 12:32 → Slavní herci
Tento herec je můj NEJ!!!
Jsem zvědavá jak dlouho bude můj NEJ!!!Krásný!!!!Fešák!!!
Tady jsou jeho Photoshooty!!!!

Plyšáčci

26. dubna 2008 v 12:13 | Já-Werda |  → Avatárky

SONB--->5.kolo

26. dubna 2008 v 11:38 → Soutěže a cenky
STAV 4.KOLA!!!!
AmonRe23 % (24 hlasy)23 %24 hlasy
Tigina17 % (18 hlasy)17 %18 hlasy
Irča a Betty17 % (18 hlasy)17 %18 hlasy
Kaťuš17 % (17 hlasy)17 %17 hlasy
Ollinka25 % (26 hlasy)25 %26 hlasy
Bylo to hodně vyrovnané!!!!!
VYPADLA:

5.MÍSTO Kaťuš-
BLOG
V tomto kole opustí soutěž zase jeden hráč!!!
POSTUPUJÍ:
1.)AmonRe-její BLOG
2.)Tigina-její BLOG
3.)Irča a Betty-jejich BLOG
4.)Ollinka-její BLOG
HLASUJTE LIDIČKY UŽ JDE DO TUHÉHO!!!

Double picty 2

26. dubna 2008 v 11:26 | Já-Werda |  → Picty


ICQ rozhovory

26. dubna 2008 v 11:17 → Příběhy
Sice to není příběh ale pár zajímavých rozhovorů!!!Klikni na celý článek!!
<on> Jo já myslím že jsi fajn kamarádka :-*
<ona> Jéé to je mile :)

<on> Kámo už je na měkko, ted jenom ji dostat do postele :D
<on> Sakra promin vedle
Komentář: Špatné okno
<Smrtka> Stavim se zejtra v 10
<Lexa> do hajzlu, Tyno! Změň přezdívku!

Od Mikaminky

26. dubna 2008 v 9:57 | Já-Werda |  → Pro mě od SB
Dneska jsem dostala úplně krásnou cenku od mého Sbéčka MIkaminky.
Je mocinko krásná!!!Moc ti DĚKUJU!!!!Normálně nemám slov!!!!

24.řetězák

25. dubna 2008 v 17:49 | Já-Werda |  → Řetězáky
Co si představíš pod slovem :
 • přátelství....................................Důvěra mezi lidmi
 • láska..........................................Nejkrásnější věc na světě,vždy ale tak krásná není :-(
 • emoce........................................Někdy hodně zavaří
 • smutek.......................................Každý je občas smutný :(
 • trápení.......................................Každého něco trápí
 • život..........................................Člověk si ho má užívat i když to někdy moc nejde
 • smrt...........................................Hrozná věc, nejhorší je když zemře nějaký skvělý člověk
 • krása.........................................Má hodně podob ale ta vzácnější je uvnitř člověka
 • věrnost......................................Věc která často není
 • nepřátelé...................................Trápí lidi
 • nemoc........................................Musí se s ní bojovat
 • zdraví........................................Má nejcenněješí věc!!!Za nic bych zdraví nevyměnila!!!
 • peníze.......................................Jsou potřeba ale jsou důležitější věci
 • štěstí ........................................Každého jednou potká
 • rodina........................................Okruh lidí, kteří ti dodávají odvahu a rozumí ti
 • jak se teď cítíš...........................Skvěle,krásně,úžasně,nádherně
 • pokračují....................................Kdo chce!!!Tentokrát nenutím má SBéčka!!!:D